ورود

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور
شنبه, 21 اسفند 1395 ساعت 05:49

نظافت منازل کل تهراننظافت منازل کل تهران

نظافت منازل کل تهران

گل خانم ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت منزل کل تهران در تمام زمینه های نظافتی از جمله خدمات شستشو و خشکشویی کلیه البسه ، پتو ، لحاف ، رو تختی و انواع لباس ها؛ پالتو ، بارانی ، کت شلوار ، لباس عروس و ... ؛ نظافت داخلی منزل از جمله شستشوی دیوارها و سقف ، شستشوی سرویس بهداشتی و حمام ، ضد عفونی کردن کف ، تمیز کردن کمدها و کابینت ها و پنجره ها ؛ نظافت بیرونی شامل نظافت مشاعات و راه پله ، راهروها ، شیشه ها ، پارکینگ و حیاط و ... می باشد.

کلیه خدمات نظافتی در سراسر شهر تهران و کرج توسط نیروی ماهر و مجرب با کمترین هزینه و سریع ترین عملکرد انجام می شود.

دوشنبه, 16 اسفند 1395 ساعت 13:05

خشکشویی لباس عروس
خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس

در کنار مهم ترین شب زندگیتان دغدغه فردایتان را به ما بسپارید.

خشکشویی لباس عروس از اموری است که پس از عروسی باید آن را در نظر گرفت و برای تحویل به موقع لباس عروس و یا کاور کردن آن نیاز است که حتما خشکشویی شود و تمام لکه های احتمالی و سیاهی های پایین دامن آن از بین برود.

در این خصوص گل خانم آماده ی خدمت رسانی برای خشکشویی لباس عروس شما در کمترین زمان ممکن و تحویل به موقع آن دب منزل شما می باشد.کلیه خدمات خشکشویی گل خانم علی الخصوص درزمینه خشکشویی لباس عروس با قوی ترین و قدرتمند ترین سفید کننده ها و پاک کننده های استاندارد برای شستسشوی البسه و دستگاه های آهار و لکه بر بدون پرس و در تن مانکن انجام می شود و رضایتمندی 100% مشتریان را به همراه دارد.                                                                                                           

یکشنبه, 15 اسفند 1395 ساعت 12:49

خشکشویی لباس
خشکشویی لباس

خشکشویی لباس

خشکشویی لباس روشی تضمینی بدون تماس با آب وشستشو می باشد و تنها با کمک بخارآب و مواد شیمیایی تمیز می شوند اما بهتر است بدانیم که چه لباس هایی باید برای تمیز شدن به خشکشویی داده شوند و چه جنس و رنگ هایی را نیز می توان با شستشو در منزل تمیز کرد.

نکته اول

به برچسب روی لباس ها توجه کنید ؛ لباس هایی با برند معتبر و معروف اکثرا دارای دستورالعمل شستشو می باشند.بر روی این برچسب ها طریقه شستشوی لباس مربوطه نوشته شده و در صورتی که تاکید بر خشکشویی نوشته باشد قطعا باید برای تمیز کردن آن را به خشکشویی سپرد و اگر شستشوی آن تاکیدی بر خشکشویی نداشته باشد می توان آن را در منزل و به صورت دستی و یا با ماشین لباس شویی انجام داد.

نکته دوم

به جنس پارچه لباس و رنگ آن توجه کنید؛ پارچه هایی با جنس پلاستیکی ، پنبه ای ، پلی استر ، اکریلیک ، کشمیر را می توان د ر منزل و با کمک لباس شویی شست ؛هرچند که باید از عدم رنگ دادن آن اطمینان داشته باشید. همچنین پارچه هایی با جنس مخملی ، پشم تافته ، ابریشمی ، استات باید حتما به خشکشویی سپرده شوند تا کیفیت و رنگ آن حفظ شود.

نکته سوم

لباس هایی که همراه منجوق ، پولک ، نگین و غیره هستند در صورتی که محکم باشند قابلیت شستشوی دستی دارند اما در صورتی که با چسب چسبیده باشند بهتر است برای حفظ این تزیینات لباس آن را به خشکشویی برد.

گل خانم می تواند خشکشویی لباس های شما را با مناسب ترین هزینه ضمن حفظ کامل کیفیت و جنس و رنگ آن به صورت آنلاین تحویل بگیرد و در کمترین زمان درب منزل شما تحویل دهد.

شنبه, 14 اسفند 1395 ساعت 13:42

خشکشویی کت و شلوارخشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار

گل خانم کلیه لباس های شما را با کمک قوی ترین پاک کننده و لکه بر های استاندارد ضمن حفظ لطافت پارچه و از بین نرفتن کیفیت آن در سراسر سطح تهران و کرج در کوتاه ترین زمان تحویل می گیرد و پس از شستشو و خشکشویی تحویل شما می دهد.

خشکشویی کت و شلوار از مهم ترین بخش های کار گل خانم می باشد چرا که در کنار زیباترین شب ها و مراسمات شما کت و شلوار شما نشانی واضح از شخصیت شما می باشد پس خشکشویی کت و شلوار شما از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

با اعتماد به مرکز گل خانم می توانید لباس های مراسمات خود را به ما بسپارید تا با کمترین تعرفه نسبت به دیگر مراکز البسه شما را تمیز کنیم با اطمینان خاطر کت و شلوار دامادی و سایر مراسمات خود را به ما بسپارید تا با قوی ترین پاک کننده ها شستشو و خشکشویی های را به انجام برسانیم و رضایت کامل شما را در شستشوی آن جلب کنیم و در صورت هر گونه نا رضایتی دوباره شستشوی آن را انجام می دهیم.خشکشویی کت و شلوار

دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 12:12

خدمات خشکشویی تهران

خدمات خشکشویی تهران

گل خانم با در دست داشتن استانداردترین و جدیدترین دستگاه های شستشو و خشکشویی متناسب با انواع پارچه ها و رنگ های خاص آنها بدون ایجاد کوچک ترین تغییر در کیفیت و جنس پارچه ، تغییر در رنگ آن و یا آب رفتن البسه ؛ تمامی لباس ها ، پارچه ها ، پتو و لحاف ها ، روتختی و ملحفه ها ، کت شلوار و لباس عروس های شما عزیزان را در کمترین زمان در کنار متناسب ترین تعرفه در سراسر نقاط تهران و کرج دریافت و پس از شستشو و خشکشویی آن را به شما ارسال می نماید.

کلیه این خدمات خشکشویی تهران در کمترین زمان تحویل گرفته شده و در حداقل زمان ممکن عودت داده می شود.

کلیه شستشو ها و خدمات خشکشویی مربوط به شستشوی انواع لباس ها ؛ پالتو، کاپشن ، مانتو ، لباس مجلسی ، بارانی ، لباس کودک ، لباس عروس ، کت و شلوار ؛ شستشوی انواع پرده در هر جنس و رنگی ؛ شستشوی کالای خواب لحاف ، ملحفه ، پتو، روتختی و ... می باشد.

شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 13:50

نظافت مشاعات

مشاعات ساختمان به معنای فضای عمومی و مورد استفاده برای تمامی ساکنین ساختمان می باشد.بدیهی است که تمامی ساکنان محیط زندگی تمیز و عاری از کثیفی را خواستار هستند.

 به طبع نیاز است که به صورت هفتگی یا دو هفته در میان، از یک نیروی کار نظافتی خدماتی برای نظافت مشاعات ساختمان خود استفاده کنید.حال اگر از کار یک نیرو از دیگر نیروها بیشتر رضایت داشتید می توانید درخواست کنید تا برای شما در هر دوره شخص ثابتی ارسال شود تا هم مورد اعتماد باشد و هم از کارهای نظافتی آن شخص رضایت کامل داشته  باشید.

نظافت مشاعات شامل شستشوی پله ها ، راهروها ، پنجره ها ، کابین آسانسور و درب آن ، شستشوی درب هر واحد ، شستشوی پارکینگ و حیاط ، کلید پریزها و ورودی ساختمان می شود که نیروی خدماتی موظف به شستشوی آنها می باشد.

هزینه مشاعات با توجه به تعداد طبقات و مساحت ها متغیر می باشد و پس از بررسی به شما اعلام می شود.

شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 05:35
نظافت راه پله
نظافت راه پله

نظافت راه پله

هر ساختمان و شرکتی چه مسکونی و چه تجاری نظافت راه پله را در اولویت های خود قرار می دهد چرا که برای ورودی اولین مسیر چشمگیر مسیر راه پله می باشد و از آنجایی که نظافت راه پله اصلی ترین دیدگاه را در ذهن افراد می گذارد پس بهترین راه حل توجه به نظافت راه پله در هر هفته می باشد.

در این خصوص مدیریت ساختمان می تواند با گل خانم جهت اعزام نیروی کار به صورت هفته ای و یا دو هفته یک بار هماهنگی لازم را انجام دهد تا در وقت های تعیین شده با هماهنگی شما نیروی کار اعزام گردد.

از کارهایی که نیروی گل خانم در نظافت راه پله انجام می دهد:

*نظافت راه پله و کف پله ها ، نرده ها و پاگردها

*نظافت حیاط و پارکینگ با مواد پاک کننده قوی

*نظافت آسانسور ، درب آن و نظافت داخل کابین

*نظافت درب های ساختمان و درب ورودی اصلی

*نظافت کلید پریزها ، شیشه ها و پنجره های ساختمان

*و ...

از قبیل کارهایی است که نیروی خدماتی ما بر عهده دارد.

این خدمات بر اساس تعداد طبقات و مساحت حیاط و پارکینگ و دیگر موارد هزینه متغیری دارد و هزینه آن پس از بررسی به شما اعلام می گردد.

دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 10:33
خشکشویی پرده
خشکشویی پرده

خشکشویی پرده

پرده در هر خانه ای یکی از اجزایی محسوب می شود که در معرض دید تمام افراد خانه قرار می گیرد و تمیز بودن آن نقش مهمی را ایفا می کند.

اکثر پرده ها در رنگ های روشن پرطرفدار تر هستند پس میزان کثیفی و نمود گرد و خاک و آلودگی را بیشتر دارند.اساسی ترین اصل برای شستشو و خشکشویی پرده توجه به بافت و جنس و رنگ آن می باشد ؛ چرا که شستشوی هر جنس با دیگری متفاوت بوده و روش هایی خاص دارد.

برای حفظ کیفیت اولیه پرده خود توصیه ما به شما این است که شستشو و خشکشویی پرده خود را به گل خانم بسپارید.گل خانم پرده های شما را طی انجام مراحلی متوالی شستشو و خشکشویی می نماید.

ابتدا برای پرده های توری دوده گیری و سپس ضد عفونی کردن و سفید شویی انجام می شود و برای پرده هایی رنگی با جنس ضخیم تر ؛ پرده ها ضد عفونی می شوند و سپس خشکشویی می شوند.

تحویل تمام البسه و پرده ها در سطح شهر تهران حضوری درب منزل شما می باشد و در صورت درخواست نصب آن نیز پذیرفته می شود.

یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 10:23
خدمات نظافت غرب تهران
خدمات نظافت غرب تهران

خدمات نظافت غرب تهران

شرکت گل خانم تمام محله ها و نقاط غرب تهران را تحت پوشش خود قرار داده است تا در تمام مناطق تهران خدمات نظافتی خود را ارائه دهد.گل خانم تمامی خدمات مربوط به نظافت از جمله نظافت داخلی آپارتمان که شامل نظافت آشپزخانه ، نظافت اتاق خواب ها ، نظافت کمدها ، کف پوش ها ، دیوار ها و ... می باشد و هم چنین نظافت های ساختمانی از جمله نظافت نرده ها ، نظافت پارکینگ ، نظافت حیاط ، نظافت راه پله ، کف پله ها و ... را توسط نظافت گران مجرب و قابل اعتماد انجام می دهد.

از دیگر خدماتی که گل خانم انجام می دهد ؛ خدمات خشکشویی در تهران می باشد که به صورت آنلاین سفارشات خشکشویی شما در هر کجای تهران پذیرفته می شود. خشکشویی البسه که شامل پالتو ، کاپشن ، بارانی ، کت و شلوار ، لباس مجلسی ، لباس عروس و ...و خشکشویی ملحفه ، پتو ؛ لحاف و ... در دسته بندی خدمات نظافت غرب تهران قرار می گیرد.