ورود

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

خشکشویی لباس

  • Posted on:  یکشنبه, 15 اسفند 1395 ساعت 12:49
  • نوشته شده توسط 

خشکشویی لباس
خشکشویی لباس

خشکشویی لباس

خشکشویی لباس روشی تضمینی بدون تماس با آب وشستشو می باشد و تنها با کمک بخارآب و مواد شیمیایی تمیز می شوند اما بهتر است بدانیم که چه لباس هایی باید برای تمیز شدن به خشکشویی داده شوند و چه جنس و رنگ هایی را نیز می توان با شستشو در منزل تمیز کرد.

نکته اول

به برچسب روی لباس ها توجه کنید ؛ لباس هایی با برند معتبر و معروف اکثرا دارای دستورالعمل شستشو می باشند.بر روی این برچسب ها طریقه شستشوی لباس مربوطه نوشته شده و در صورتی که تاکید بر خشکشویی نوشته باشد قطعا باید برای تمیز کردن آن را به خشکشویی سپرد و اگر شستشوی آن تاکیدی بر خشکشویی نداشته باشد می توان آن را در منزل و به صورت دستی و یا با ماشین لباس شویی انجام داد.

نکته دوم

به جنس پارچه لباس و رنگ آن توجه کنید؛ پارچه هایی با جنس پلاستیکی ، پنبه ای ، پلی استر ، اکریلیک ، کشمیر را می توان د ر منزل و با کمک لباس شویی شست ؛هرچند که باید از عدم رنگ دادن آن اطمینان داشته باشید. همچنین پارچه هایی با جنس مخملی ، پشم تافته ، ابریشمی ، استات باید حتما به خشکشویی سپرده شوند تا کیفیت و رنگ آن حفظ شود.

نکته سوم

لباس هایی که همراه منجوق ، پولک ، نگین و غیره هستند در صورتی که محکم باشند قابلیت شستشوی دستی دارند اما در صورتی که با چسب چسبیده باشند بهتر است برای حفظ این تزیینات لباس آن را به خشکشویی برد.

گل خانم می تواند خشکشویی لباس های شما را با مناسب ترین هزینه ضمن حفظ کامل کیفیت و جنس و رنگ آن به صورت آنلاین تحویل بگیرد و در کمترین زمان درب منزل شما تحویل دهد.

خواندن 363 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.